Tööpakkumised

 • ANALÜÜTIK-PROJEKTIJUHT

  SINU MISSIOON on olla Net Groupi klientidele partneriks lahenduste leidmisel nende äriarendusplaanidele, pakkuda välja parimaid võimalusi kliendi äri digitaliseerimiseks ning läbi oskusliku projektijuhtimise tüürida arendustööd soovitud tulemuseni.

 • Java vanemarendaja

  SINU MISSIOON on pikaaajalise kogemuse ja teadmistega anda oma panus arendusmeeskonna töösse, mille klientide tegevusalad on väga erinevad (finants, energeetika, haridus, kindlustus jm). Teeme projekte nii riigile kui ka erasektorile – väljakutseid jagub aastaringselt igasse päeva! See on pakkumine Sinu jaoks, kui eelistad osalemist stabiilsetes ja põnevates projektides, kus meeskonna- ja arutelukaaslasteks on pühendunud spetsialistid, kes on muuhulgas ka hea huumorimeele ning avatud silmaringiga.

 • Java arendaja

  SINU MISSIOON on oma kogemuse ja teadmistega anda panus arendusmeeskonna töösse, mille klientide tegevusalad on väga erinevad (finants, energeetika, haridus, kindlustus, meditsiin jm). Teeme projekte nii riigile kui ka erasektorile – väljakutseid jagub aastaringselt igasse päeva! See on pakkumine Sinu jaoks, kui eelistad osalemist stabiilsetes ja põnevates projektides, kus meeskonna- ja arutelukaaslasteks on pühendunud spetsialistid, kes on muuhulgas ka hea huumorimeele ning avatud silmaringiga.

 • .NET arendaja

  SINU MISSIOON on koostöös kogenud tiimiga e-kaubanduse valdkonna ettevõtete äri kasvatavate lahenduste (e-poed ja neid toetavad infosüsteemid) arendamine. Sinu töös tulevad kasuks e-äri loogika tundmine ning agiilsete arendusmetoodikate (Scrum, Kanban, vms) valdamine. Saad oma töös kasutada kaasaegseid tehnoloogiaraamistikke, -teeke ja kontsepte (.NET/.NET Core, React, CI/CD, Azure, jne) ja kaasa rääkida lahenduste arhitektuuri ning sisu kujunemises.