Tööpakkumised

 • ANALÜÜTIK-PROJEKTIJUHT

  SINU MISSIOON on olla Net Groupi klientidele partneriks lahenduste leidmisel nende äriarendusplaanidele, pakkuda välja parimaid võimalusi kliendi äri digitaliseerimiseks ning läbi oskusliku projektijuhtimise tüürida arendustööd soovitud tulemuseni.

 • JUTUROBOTI MÜÜGISPETSIALIST

  SINU MISSIOONIKS ON tuua majja juturobotitest huvitatud klienditeeninduse valdkonna kliente ning anda klientidest lähtuvalt sisendit tootearendusse. Seda kõike saad teha koostöös kogenud tiimiga. Saad oma töös kasutada moodsamaid tööriistu ja müügivahendeid ning kaasa rääkida lahenduse arhitektuuri ja sisu edasi arendamises. Plaanime teenust tutvustada nii Eestis kui ka laiemalt maailmas. Muuhulgas on Sul võimalus tutvustada lahendust Dubai 2021 EXPO käigus.

 • Analüütik

  SINU MISSIOON on olla Net Groupi klientidele partneriks lahenduste leidmisel nende äriarendusplaanidele, pakkudes välja parimaid võimalusi kliendi äri digitaliseerimiseks.

 • .NET arendaja

  SINU MISSIOON on koostöös kogenud tiimiga Eestis ja maailmas ainulaadse uue e-teenuse arendamine, mis töötab eeskujulikult nii PC kui mobiilsetel seadmetel ning lihtsustab paljude inimeste elu. Saad oma töös kasutada uusimaid tehnoloogiaraamistikke, -teeke ja kontsepte (.NET Core, React, microservices, Azure, jne) ja kaasa rääkida lahenduse arhitektuuri ning sisu kujunemises.