Sinu e-äri
terviklahenduste partner

Me oleme uue põlvkonna e-kaubanduse tarkvaralahenduste ja konsultatsioonide partner. Loome professionaalseid ja uuenduslike e-poe terviklahendusi, mis toetavad sinu ettevõtte kasvu. Suurenda oma ettevõtte tõhusust juba täna!

KUIDAS SINU ÄRILE VÄÄRTUST LOOME:

Võrreldes füüsilise poega on e-äri puhul potentsiaalse või olemasoleva kliendi tähelepanu eest võitlejaid eriti palju. Seepärast on käibe kasvatamiseks oluline oma digitaalsed müügikanalid nii B2C, B2B kui hulgimüügi puhul hästi läbi mõelda. Ka äri laiendamiseks on see reeglina üks parimaid viise. Oleme loonud nii B2B kui ka B2C veebipoode ning aidanud üles ehitada digitaalseid müügikanaleid paljudele ettevõtetele erinevatest ärivaldkondadest. Tulemused näitavad, et meie lahendused aitavad äri kasvatada.

Digitaalsete müügikanalite ja veebipoodide lisamine aitab kindlasti kasvatada käivet, kuid võib oluliselt suurendada ka äri haldamisega seotud tegevusi. Et digitaliseerimise kasud väljenduksid ka kasumis, tuleks terviklikult üle vaadata ning optimeerida ka taustal toimuvad äriprotsessid. Aja ja ressursside kokkuhoidmiseks ja võimalusel e-äri kiireks skaleerimiseks tuleks võimalikult paljud protsessid automatiseerida. Kui igapäevased andmete liigutamise, lihtsamate otsuste ja dokumentatsiooniga seotud tegevused teevad ära masinad, saavad töötajad keskenduda sellele, millel on kliendi ja äri jaoks tõeline väärtus. Meie meeskond on aidanud automatiseerida nii suurte kauplusekettide, hulgimüüjate kui ja telekom ettevõtete äriprotsesse. Kokkuvõttes oleme säästnud oma klientidele tuhandeid tunde.

Ärikeskkond ja e-kaubandus on pidevas muutuses. Selleks, et turuvajaduste, tarbijate ootuste ja eelistustega kiiresti kohaneda, on vaja teha kiireid ja andmetel põhinevaid otsuseid. Reaalajas ülevaated võivad päästa e-äri ja anda võimalusi kasvuks. Mõtlete, kuidas panna andmeid enda jaoks tööle? Võib-olla vajate lahendust, mis soovitab kliendi veebikäitumise ja veebipoe ostuajaloo põhjal tooteid, mis võiks talle huvi pakkuda? Või hoopis rakendust, mis aitaks märkimisväärselt tõhusamalt oste ja laoseisu planeerida? Igal ettevõttel on tegelikult tohutult andmeid. Meie saame sind aidata need enda kasuks tööle panna.

Edu saavutamine e-kaubanduse valdkonnas eeldab tähelepanu pööramist paljudele olulistele aspektidele – turundusele, müügile, logistikale, ostude juhtimisele, tagastamiste haldusele, maksetele, turu ja seadustega seotud iseärasustele jms. Tervikliku  ja hästi toimiva lahenduse omal jõul välja mõtlemine võib osutuda ajakulukaks ja keeruliseks. Meie kogemus näitab, et parima tulemuse aitab tagada läbi mõeldud e-äri strateegia ja kõigi mainitud ärifunktsioonide integreeritus. Meil on pikaajaline ja mitmekülgne kogemus e-kaubanduse valdkonnas. Võta ühendust ja aitame sinust teha turuliidri!

KUIDAS SINU ÄRILE VÄÄRTUST LOOME:


Kliendid meist

Varamu e-Äri teemal


TEST: Kas sinu ettevõte võtab kasvamiseks andmetest maksimumi?


Kolm müüti, mis takistavad ettevõtetel BI kasutusele võtmist


Paindlik ja tulevikukindel e-poe platvorm