Fintech lahendused

Meil on rohkem kui 20 aastat kogemusi FINANTSEKTORIS ANDMELADUDE, finantstehnoloogiate, INVESTEERINGUTE halduse ning depoopanga lahenduste loomisel. Net Group toetab oma kliente turu- ja regulatsioonide muutustest tulenevate IT väljakutsete elluviimises.

Me kasutame oma lahendustes Depowise'i, kõige innovatiivsemat depoopanganduse ning fondide haldamise ja juhtimise tarkvara platvormi. www.depowise.com

Meie lahendused loovad
väärtust kolmes elemendis

Me aitame Sind alates IT strateegia ja arhitektuuri loomisest kuni panganduse ja varahalduse terviklahenduste elluviimiseni, pakkudes klientidele pikaajalist tuge ning partnerlust. Meie IT lahendused lähtuvad Sinu äri tõelistest vajadustest, mis aitavad saavutada edu. Tänu sellele saavad meie kliendid keskenduda oma põhiärile ja selle väljakutsetele ning IT süsteemid toetavad nende äri kasvu.

Tööjõu käsitööl põhinevad protsessid tõstavad inimlikest eksimustest põhjustatud vigade hulka ja vähendavad ettevõtte sisemist efektiivsust, mis põhjustab ebavajalikku ressursside kadu. Automatiseerides arvutus, kontrolli ja raporteerimise protsesse on võimalik äri efektiivsust tõsta mitmeid kordi.

Meie IT lahendused aitavad Sinu äri hõlpsasti juhtida, vähendada riske ning vastata EU regulatsioonidele. Meie meeskonnal on pikaaegne kogemus andmeladude ehitamisel, keerukate integratsioonide elluviimisel ning raporteerimise ja ärianalüütika lahenduste loomisel. Meie lahendused on turvalised ja võimaldavad Sinu äril protsesse digitaliseerida ja optimeerida, tagades samal ajal nende vastavuse seadusandlusele.

Net_group_intech_depowise


Kliendid meist